Obhajoba

  • podezřelých,
  • obviněných
  • obžalovaných
  • odsouzených
  • osob v rámci vydávacího řízení

a to před všemi orgány činnými v trestním řízení a ve všech fázích trestního procesu, sepis veškerých podání, příprava procesní strategie v jakékoli fázi trestního řízení právní pomoc odsouzeným při podání mimořádných opravných prostředků (dovolání, podnět Ministru spravedlnosti k podání stížnosti pro porušení zákona, ústavní stížnost, obnova řízení)

Jako advokát se trestnímu právu, a to právě zejména obhajobě osob, proti kterým se trestní řízení vede, věnuji zcela od začátku své praxe. Jsem členem Unie obhájců České republiky. Obhajoba v případech některých z níže uvedených trestných činů byla vykonávána také v mediálně známějších případech.

V rámci své praxe jsem vykonával obhajobu jak v oblasti celé řady přečinů, jako krádež, porušování domovní svobody, zanedbání povinné výživy, pomluva, maření úředního rozhodnutí a vykázání, nebezpečné vyhrožování, nebezpečné pronásledování, výtržnictví, poškození cizí věci, poškození věřitele  tak zločinů, jako vydírání, znásilnění, podvod, úvěrový podvod, týrání osoby žijící ve společném obydlí, zpronevěra, neoprávněné užívání cizí věci, zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby, zneužití informací a postavení v obchodním styku, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tak u zvlášť závažných zločinů, jako pokus vraždy, těžké ublížení na zdraví, loupež, znásilnění, podvod (v nejvyšším odstavci).

 

JUDr. Vít Nevařil, advokátní kancelář, Václavské náměstí 808/66, Praha 1, 110 00, e-mail: info@ak-nevaril.cz

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací