- Komplexní právní a základní ekonomické posouzení investičního záměru, detekce klíčových oblastí pro ochranu investice, detekce rizikových oblastí investice

- Vyjednávání s aktuálním vlastníkem aktiva

- Příprava komplexní smluvní dokumentace k provedení investice a ochraně investice

Podpora privátních investorů zahrnuje komplexní právní poradenství v různých odvětvích práva, jehož cílem je poskytnout natolik silnou právní ochranu aktivu, aby investované prostředky dospěly ke zhodnocení a byl realizován konkrétní investiční záměr.

AK Nevařil zastupuje jak osoby, které vkládají své prostředky do podnikání na jeho začátku, a to při nastavení veškerých smluv, které mají do budoucna nastavit „pravidla hry“, tak investory, kteří již vložili své prostředky do určitého podnikání a v souvislosti s tím potřebují právní poradenství. Případně investory, kteří připravují exit ze společnosti.

Důležitá je také právní pomoc ve fázi, kdy dochází k ohrožení investice, snaze tuto znehodnotit ve prospěch jiné osoby, či jiných osob. V takovém případě je nutno reagovat bezprostředně komplexem právních kroků, které jsou způsobilé zastavit další znehodnocování investice, zajistit uniklý majetek a přijmout sérii právních opatření pro další ochranu aktiva.

Potřebujete-li se kvalifikovaně poradit, jak Vaši investici nejlépe nastavit, ochránit, či ukončit, jsem připraven Vám poskytnout obratem právní pomoc.

JUDr. Vít Nevařil, advokátní kancelář, Václavské náměstí 808/66, Praha 1, 110 00, e-mail: info@ak-nevaril.cz

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací